Nahor

PP. FF.

V tejto sekcii zverejňujeme odpovede na najčastejšie otázky o prevádzke nášho internetového obchodu, o dodacích a platobných podmienkach, ako aj o nami predávaných prípravkoch.

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli viac informácií o produktoch v našom internetovom obchode, neváhajte nám poslať e-mail.

Často kladené otázky

Ako môžem spracovať objednávku?

Po výbere produktu budete presmerovaní do nákupného košíka. Potom kliknite na tlačidlo "Pokračovať" a budete presmerovaní na bezpečný formulár objednávky SSL. Po zadaní e-mailovej adresy zadajte dodaciu adresu. V poslednom kroku musíte zadať spôsob doručenia a spôsob platby a stlačiť tlačidlo „ZAPLATIŤ“. Týmto všetkým bude vaša žiadosť spracovaná službou podpory.

Čo sa stane po odoslaní objednávky?

Teraz bude vaša objednávka spracovaná. Po prijatí platby bude pripravená a odoslaná do 24 hodín. O objednávke dostanete tri e-maily:
- Potvrdenie objednávky;
- Potvrdenie o prijatí platby;
- Potvrdenie o odoslaní.

Aké spôsoby platby akceptujete?

Prijímame karty Mastercard, Visa, Carte Bleue, American Express a bankový prevod. Po prijatí platby bude vaša objednávka odoslaná do 24 hodín. Upozorňujeme, že proces prevodu peňazí trvá približne 3 dni. V prípade platby kreditnou kartou je zásielka odoslaná v ten istý deň.

Aká je cena a dodacie podmienky?

Poštovné a online predpis sú zahrnuté v cene. Ak je vaša objednávka potvrdená, bude odoslaná do 24 hodín. Termín dodania bude závisieť od vašej polohy a lokality dodávateľa, ako aj od včasného prijatia platby. Urobíme všetko pre to, aby sme vašu objednávku priniesli priamo k vašim dverám do 4-12 pracovných dní, v závislosti od spôsobu doručenia.
Cez víkend objednávky nevybavujeme. Ak ste objednávku vybavili v piatok po 15:00, vašu objednávku spracuje lekáreň v pondelok.

Aká je lehota na zrušenie alebo zrušenie objednávky?

Svoju objednávku môžete zrušiť pred odoslaním tak, že nám pošlete e-mail a do predmetu uvediete „žiadosť o zrušenie“ a zadáte číslo objednávky. Objednávku po jej doručení nemôžeme zrušiť.

Aké sú vaše zásady zabezpečenia a dôvernosti?

Ochrana vašich osobných údajov bez výnimky je našou najvyššou prioritou. Náš online objednávkový formulár podporuje najnovší a najbezpečnejší systém šifrovania založený na 256-bitovom protokole SSL (Secure Sockets Layer). Všetky osobné údaje, ako aj údaje o kreditných kartách, sú odosielané s maximálnou starostlivosťou a ochranou. Náš systém má tiež ochranu proti podvodom s kreditnými kartami. Osoby používajúce kreditné karty podvodne budú okamžite informované príslušné orgány.

Aké sú vaše pravidlá pre odosielanie správ e-mailom?

Zákazníci často nedostávajú potvrdzujúce listy prostredníctvom e-mailu. Zvyčajne sa to stane, pretože váš e-mail ich zablokuje. Nižšie sú uvedené dve riešenia, ako tento problém vyriešiť. Ak potrebujete pomoc, zavolajte na našu službu podpory.
Problém s e-mailom budete môcť vyriešiť týmto spôsobom:
1. Skontrolujte si priečinok so spamom. Ak je tam náš e-mail, presuňte ho myšou do svojej doručenej pošty.
2. Ak máte inú e-mailovú adresu, povedzte to prosím našej podpore služby podpory[at]kamagra-slovakia.org. Okrem toho môžete kontaktovať nášho pracovníka technickej podpory aj telefonicky.

Čo môžete očakávať od online konzultácie?

Úprimne povedané, naši konzultanti nie sú náhradou za návštevu klienta u lekára. Služba podpory však môže zákazníkovi opísať vlastnosti konkrétneho produktu. Okrem toho môžete vždy diskutovať o procese objednávania a iných momentoch, ktorým nerozumiete, aby ste nezostali v tme.

Je legálne predávať lieky bez lekárskeho predpisu na internete?

Naše lekárne sú oficiálne oprávnené zasielať všetky naše lieky do všetkých krajín sveta a spolupracujú s oficiálne prijatými lekárnikmi, ktorí poskytujú odbornú lekárenskú starostlivosť. Všetky lieky sa kupujú iba od legitímnych farmaceutických veľkoobchodníkov, takže si môžete byť istí, že dostanete rovnaké lieky, aké ste dostali v lekárni na hlavnej ulici.

Aký je rozdiel medzi originálnymi a generickými liekmi?

Na rozdiel od výrobcov originálnych liekov výrobcovia generických liekov neznášajú náklady na výskum, vývoj, testovanie a reklamu.
Akonáhle vyprší patent na pôvodnú značku prípravku, iné spoločnosti môžu začať vyrábať tieto lieky bez vysokých nákladov, stačí si kúpiť chemický vzorec. Výsledkom je produkt najvyššej kvality za rozumnú cenu!

Prečo sú generické lieky lacnejšie ako originály?

Sú lacnejšie vďaka patentovému systému. Po ich zavedení je väčšina prípravkov do 17 rokov pod ochranou vlády. Počas tohto obdobia nemajú ostatní podnikatelia právo na distribúciu tohto lieku, čo umožňuje predávať tento liek iba spoločnosti, ktorá ho navrhla, na pokrytie nákladov na vývoj lieku. Po uplynutí platnosti patentu môže farmaceutická spoločnosť požiadať Úrad pre kontrolu potravín a liečiv o distribúciu generickej verzie lieku. Keďže už nie sú potrebné investičné výdavky, ostatní podnikatelia môžu ponúkať liek za cenu, ktorá je o 50 – 80 percent lacnejšia ako cena originálnych liekov.

Môžem vrátiť svoje lieky?

Nie. Podľa federálneho zákona nemôžeme vziať späť lieky na predpis. V prípade, že je balík poškodený alebo vôbec nedoručený, objednávku zašleme znova na naše náklady alebo vám škodu uhradíme.

Ako získať bezplatný bonus za opakované objednávky?

Stálym zákazníkom ponúkame špeciálne ponuky z online lekárne prostredníctvom e-mailu. Vstupujte častejšie a budete informovaní!

Aká je kvalita generických liekov?

V porovnaní s originálnym produktom sa považujú za „terapeuticky ekvivalentné“. Generiká musia obsahovať rovnaké množstvo chemikálií, ako aj vykazovať rýchlosť vstrebávania účinných látok do krvného obehu. Niekedy môže mať generická verzia lieku inú farbu alebo tvar v porovnaní s originálnym liekom – tieto rozdiely žiadnym spôsobom neovplyvňujú pôsobenie lieku a sú spôsobené len komerčnými alebo zákonnými dôvodmi.